Serwis - Kisiel Agrotech - ciągniki, maszyny rolnicze, kombajny, sklep rolniczy

Serwis - Serwisujemy sprzęt rolniczy
na terenie całego kraju

Firma KISIEL AGROTECH jest autoryzowanym dealerem ciągników marki Case IH.

Działamy na terenie województwa świętokrzyskiego, lubelskiego, podkarpackiego, małopolskiego oraz części województwa mazowieckiego i śląskiego. Dzięki naszemu ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić obsługę serwisową dla najbardziej wymagających klientów. W naszym zespole pracuje ponad 40 osób, które są w stanie poradzić sobie z każdą awarią.

Serwis

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w 5 naszych lokalizacjach, które zapewniają profesjonalne, nowoczesne wyposażenie oraz jakość usług na najwyższym poziomie potwierdzonym przez wyniki badań satysfakcji naszych klientów. Świadczymy usługi takie jak:

  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne ciągników marki CASE IH,
  • naprawy główne i bieżące maszyn innych producentów z naszej oferty maszyn,
  • remonty główne silników, skrzyń biegów, klimatyzacji i podzespołów elektronicznych,
  • inspekcja ciągnika używanego przed zakupem,
  • usuwanie szkód komunikacyjnych.

Naprawy wykonujemy w oparciu o najnowszą wiedzę zdobytą na licznych szkoleniach z użyciem profesjonalnych narzędzi zalecanych przez producentów.

Serwis mobilny

Aby spełniać oczekiwania klientów, prowadzimy także serwis mobilny. W naszej firmie posiadamy ponad 20 w pełni wyposażonych samochodów serwisowych do szybkiego reagowania w przypadku awarii w terenie.

Posiadamy specjalistyczne samochody do transportu maszyn wymagających skomplikowanych napraw na hali serwisowej. Nasi kierowcy, dzięki profesjonalnie wyposażanym lawetom, są w stanie przetransportować każdą niesprawną maszynę.

Connect Room

W naszej firmie posiadamy CONNECT ROOM w którym monitorujemy maszyny CASE IH oraz STEYR. System ten pozwala na przejście z reaktywnego do proaktywnego podejścia do naprawy. Dzięki CONNECT ROOM możemy zdalnie diagnozować problem niemal w czasie rzeczywistym, a także przeprowadzić wymaganą aktualizację oprogramowania. aby maksymalnie skrócić czas przestoju maszyny.

Rolnictwo precyzyjne

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, mamy także w swoim zespole specjalistów do spraw rolnictwa precyzyjnego. W swojej ofercie posiadamy wiele rozwiązań, aby móc sprostać oczekiwaniom klientów i dopasować jak najlepsze rozwiązanie dla danego użytkownika.