Części - Gwarancja jakości
na długie lata

Części zamienne

Oferujemy sprzedaż stacjonarną oraz wysyłkową w 5 punktach zlokalizowanych na terenie województwa świętokrzyskiego, małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego oraz części województwa śląskiego i mazowieckiego.

Zdajemy sobie sprawę, że podczas prac kluczowym czynnikiem jest czas, dlatego specjalnie dla Państwa uruchomiona została infolinia telefoniczna do działu części, aby maksymalnie skrócić czas przestoju maszyny.

Nasz zespół działu części KISIEL AGROTECH liczy ponad 10 osób, które każdego dnia są do Państwa dyspozycji.

Jesteś w dobrych rękach

Nasza oferta jest bardzo szeroka. Zawiera części przeznaczone do maszyn rolniczych, leśnych oraz budowlanych, takie jak: filtry, płyny oraz oleje różnego zastosowania, akumulatory, łożyska, narzędzia dla mechanika i ogrodnika, produkty do pakowania plonów jak sznurek, folia oraz siatka i wiele innych.

Jesteśmy największym punktem sprzedaży rekomendowanych środków smarnych

Jesteśmy największym punktem sprzedaży rekomendowanych środków smarnych oraz olei, które zostały stworzone w ścisłej współpracy inżynierów CNHi z Petronas Lubricants International i tak powstała doskonała linia produktów Akcela, które w połączeniu z oryginalnymi częściami gwarantują niezawodność twoich maszyn Case IH na długie lata.

Reman – części regenerowane z gwarancją nawet do 2 lat bez limitu motogodzin.

Dzięki produktom regenerowanym Reman Parts możesz zaoszczędzić na naprawie swoich maszyn średnio 30%. Proces regeneracji części oparty jest na specyfikacji wydajnościowej jak dla nowej części, dzięki czemu możemy zagwarantować Ci jakość i bezpieczeństwo.

Jesteśmy w stanie zaoferować Ci części nowe i regenerowane.
Skontaktuj się z nami, a na pewno dopasujemy ofertę do Twoich oczekiwań.