Kontakt - Jesteśmy do Twojej
dyspozycji

    Formularz kontaktowy

    woj. świętokrzyskie

    Odział w Górnie

    ul. Łysicka 1 26-008 Górno
    tel. 41 302 32 10

    Sprawdź dojazd

    Dział maszyn rolniczych

    Wsparcie klientów kluczowych

    Paweł Białogoński

    tel. 721 948 880

    p.bialogonski@kisielagrotech.pl

    Specjalista do spraw odkupu/ sprzedaży maszyn używanych

    Robert Ołubiec

    tel. 601 358 853

    r.olubiec@kisielagrotech.pl

    Koordynator ds. maszyn żniwnych

    Krzysztof Surowiec

    tel. 512 056 556

    krzysztof.surowiec@kisiel.info

    Specjalista ds. rolnictwa precyzyjnego

    Paweł Burak

    tel. 605 476 756

    p.burak@kisielagrotech.pl

    Dział części zamiennych

    Serwis

    Kierownik serwisu

    Rafał Mazur

    tel. 726 900 208

    r.mazur@kisielagrotech.pl

    woj. małopolskie

    Oddział w Miechowie

    ul. Racławicka 36a 32-200 Miechów
    tel. 41 389 90 05

    Sprawdź dojazd

    woj. podkarpackie

    Odział w Jasionce

    Jasionka 908F (droga DK19) 36-002 Jasionka
    tel. 17 851 00 27

    Sprawdź dojazd

    woj. lubelskie

    Oddział w Niedrzwicy

    ul. Bazowa 2 24-220 Niedrzwica Duża
    tel. 605 433 669

    Sprawdź dojazd

    woj. lubelskie

    Oddział w Świdniku

    ul. Piasecka 146 21-040 Świdnik
    tel. 607 708 104

    Sprawdź dojazd

    Dział finansowo - księgowy

    Główna księgowa

    Agata Dolezińska

    tel. 607 680 663

    a.dolezinska@kisielagrotech.pl

    Specjalista ds. księgowych i rozliczeń płatności / Kadry

    Jolanta Koziór

    tel. 607 693 468

    j.kozior@kisielagrotech.pl

    Specjalista ds. księgowych i rozliczeń płatności

    Iwona Siarek

    tel. 607 693 468

    i.siarek@kisielagrotech.pl

    Rozliczenia, płatności

    Monika Ołubiec

    tel. 607 693 468

    monika.olubiec@kisiel.info

    Kadra zarządzająca

    Dyrektor Zarządzający

    Krzysztof Melon

    tel. 601 549 561

    k.melon@ksielagrotech.pl

    Dyrektor Handlowy

    Michał Stachlewski

    tel. 605 347 848

    m.stachlewski@kisielagrotech.pl

    Dyrektor działu serwisu i części zamiennych

    Grzegorz Pachut

    tel. 607 053 054

    g.pachut@kisiel.info

    Właściciel

    Mariusz Kisiel

    tel. 515 073 800

    mariusz@kisiel.info