O firmie - Kisiel Agrotech - ciągniki, maszyny rolnicze, kombajny, sklep rolniczy

O firmie - Zadowolenie klienta
to podstawa

Zadowolenie Klienta to podstawa.

Nasza tradycja sięga roku 1992, kiedy to została zarejestrowana firma KISIEL i nazwa ta pozostała niezmienna do dziś. Pierwszą marką sprzedawaną przez naszą firmę był Władimirec, wypierany następnie przez kolejne marki – MTZ, Pronar, Ursus i Zetor. W 2004 r. byliśmy liderem sprzedaży ciągników Pronar, później przyszły wysokie lokaty w sprzedaży Zetorów. Od 2008 r. jesteśmy czołowym dilerem marki Case IH, której dystrybucja prowadzona jest w naszych punktach na terenie świętokrzyskiego, lubelskiego, podkarpackiego, małopolskiego oraz części województwa śląskiego i mazowieckiego.

Usługi serwisowe

Jesteś w dobrych rękach

Naszym priorytetem jest to, aby każda serwisowana przez nas maszyna była w 100% sprawna i nie przysporzyła problemów podczas prac polowych. Wieloletnie doświadczenie i liczne szkolenia pozwalają nam działać szybko i profesjonalnie. Obecnie zatrudniamy 40 osób w dziale serwisu, które są gotowe nawet na najtrudniejsze wyzwania serwisowe. Potwierdza to rzesza zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam swoje maszyny.

Naszym atutem jest nasz serwis mobilny. Obecnie w terenie działa dwadzieścia samochodów serwisowych, przystosowanych do drobnych usterek i podstawowej obsługi technicznej. W przypadku poważniejszych awarii w siedzibie głównej firmy znajduje się hala serwisowa z kilkunastoma stanowiskami, do której własnym transportem możemy przywieźć praktycznie każdy sprzęt. Jeżeli poszukujecie Państwo profesjonalnego serwisu dla swojej maszyny, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Numer ogólny serwisu:

505 175 926

Przejdź do serwisu

Części zamienne

Gwarancja jakości na długie lata

Drodzy Klienci. W naszej ofercie znajdziecie bogaty asortyment części zamiennych do ciągników, kombajnów, pras, ładowarek oraz pozostałych maszyn rolniczych.

Oferujemy części oryginalne i zamienniki, w tym m.in. łożyska, paski klinowe, opony, szyby, akumulatory, płyny, oleje oraz pozostałe części zamienne niezbędne dla rolnictwa. Obecnie na stanie posiadamy ponad 10 tys. różnych pozycji do Państwa maszyn w atrakcyjnych cenach. Kupując w naszym sklepie możecie liczyć także na fachową pomoc w doborze odpowiednich części. W tym celu do Państwa dyspozycji jest grupa fachowców z działu części zamiennych. Ponieważ sami jesteśmy rolnikami z ponad 40-letnim doświadczeniem z zakresu świadczenia usług dla rolnictwa, wiemy jak ważną rolę odgrywa czas, właściwe doradztwo oraz koszty. Nasza szybkość działania znacznie przyczyni się do Waszego sukcesu. Zapraszamy do działu „Części Zamienne”.

Przejdź do części

Nasze oddziały