Serwis - Serwisujemy sprzęt rolniczy
na terenie całego kraju

Firma KISIEL AGROTECH jest autoryzowanym dealerem ciągników marki Steyr.

Działamy na terenie województwa świętokrzyskiego, Lubelskiego, małopolskiego, mazowieckiego oraz śląskiego. Dzięki naszemu ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić obsługę serwisową dla najbardziej wymagających klientów. W naszym zespole pracuje ponad 40 osób, które są w stanie poradzić sobie z każdą awarią.

Serwis

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w 5 naszych lokalizacjach, które zapewniają profesjonalne, nowoczesne wyposażenie oraz jakość usług na najwyższym poziomie potwierdzonym przez wyniki badań satysfakcji naszych klientów. Świadczymy usługi takie jak:

  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne ciągników marki STEYR,
  • naprawy główne i bieżące maszyn innych producentów z naszej oferty maszyn,
  • remonty główne silników, skrzyń biegów, klimatyzacji i podzespołów elektronicznych,
  • inspekcja ciągnika używanego przed zakupem,
  • usuwanie szkód komunikacyjnych.

Naprawy wykonujemy w oparciu o najnowszą wiedzę zdobytą na licznych szkoleniach z użyciem profesjonalnych narzędzi zalecanych przez producentów.

Serwis mobilny

Aby spełniać oczekiwania klientów, prowadzimy także serwis mobilny. W naszej firmie posiadamy ponad 20 w pełni wyposażonych samochodów serwisowych do szybkiego reagowania w przypadku awarii w terenie.

Posiadamy własny transport do transportu maszyn wymagających skomplikowanych napraw na hali serwisowej. Nasi kierowcy, dzięki profesjonalnie wyposażanym lawetą, są w stanie przetransportować każdą niesprawną maszynę.

Connect Room

W naszej firmie posiadamy CONNECT ROOM w którym monitorujemy maszyny CASE IH oraz STEYR. System ten pozwala na przejście z reaktywnego do proaktywnego podejścia do naprawy. Dzięki CONNECT ROOM możemy zdalnie diagnozować problem niemal w czasie rzeczywistym, a także przeprowadzić wymaganą aktualizację oprogramowania. aby maksymalnie skrócić czas przestoju maszyny.

Rolnictwo precyzyjne

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, mamy także w swoim zespole specjalistów do spraw rolnictwa precyzyjnego. W swojej ofercie posiadamy wiele rozwiązań, aby móc sprostać oczekiwaniom klientów i dopasować jak najlepsze rozwiązanie dla danego użytkownika.