Archiwa Ciągniki - Kisiel Agrotech - ciągniki, maszyny rolnicze, kombajny, sklep rolniczy

Oferta - Ciągniki

SERIA KOMPAKT

Jest ekonomiczny, lekki i zwrotny jak mały ciągnik, a jednocześnie przestronny, niezawodny i mocny jak większa maszyna. Idealny wszechstronny ciągnik do pracy w gospodarstwie, przy hodowli zwierząt i na użytkach zielonych.

MAKSYMALNA MOC SILNIKA HP (KW) 117 (86) STANDARDOWA PRZEKŁADNIA S-Control™ M lub 2 12x12/24x24 Synchroshift/2-biegowa Powershift z mechaniczną dźwignią zmiany biegów / Powershuttle - 40 km/h
MULTI

STEYR MULTI to najbardziej wszechstronny, innowacyjny i wydajny ciągnik w swojej klasie. Mocny, elastyczny „Made in Austria” pod każdym względem jest gotowy sprostać wyzwaniom – w gospodarstwie, na polu, na stromych zboczach, w uprawie roli i hodowli zwierząt.

MAKSYMALNA MOC SILNIKA HP (KW) 117 (86) STANDARDOWA PRZEKŁADNIA S-Control 4 - 32 X 32 zautomatyzowana 4-stopniowa przekładnia synchronizowana
PLUS

Niezależnie od tego, czy jest to praca z ładowaczem, z narzędziami montowanymi z przodu lub z tyłu, transport, czy nawet praca w ograniczonej przestrzeni, PLUS zapewnia maksymalną wydajność i komfort.

MAKSYMALNA MOC SILNIKA HP (KW) 117 (86) STANDARDOWA PRZEKŁADNIA S-Control 2 - 24x24 2-speed Powershift with Powershuttle, 40 kph
EXPERT CVT

STEYR EXPERT CVT to idealne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje kompaktowego ciągnika, ale nie zamierza rezygnować z wydajności i maksymalnego komfortu. Dostępny w czterech modelach.

MAKSYMALNA MOC SILNIKA HP (KW) 140 (103) STANDARDOWA PRZEKŁADNIA Przekładnia S-Control CVT
SERIA PROFI

Wydajność i wszechstronność w świeżej stylistyce: nasza seria PROFI jest imponująca. Profi imponuje podczas pracy w polu i w gospodarstwie, ale jest także niezawodnym partnerem w przemyśle i leśnictwie.

MAKSYMALNA MOC SILNIKA HP (KW) 175 (129) STANDARDOWA PRZEKŁADNIA S-Control CVT - 8 Powershift - 4 Powershuttle
IMPULS CVT

Niezawodny partner do wielu różnych zadań. Niezależnie od tego, czy chodzi o rolnictwo, transport czy wyzwania przemysłowe – trzy modele serii IMPULS CVT to zarówno arcydzieła techniczne, jak i ekonomiczny wybór.

MAKSYMALNA MOC SILNIKA HP (KW) 225 (165) STANDARDOWA PRZEKŁADNIA Przekładnia S-Control CVT
ABSOLUT CVT

Poznaj absolutnie wyciszoną i przestronną kabinę, silnik o mocy 302 KM, kompaktowe gabaryty, wielkie opony i najnowsze technologie łączności pokładowej.

MAKSYMALNA MOC SILNIKA HP (KW) 302 (222) STANDARDOWA PRZEKŁADNIA Przekładnia S-Control CVT
TERRUS CVT

Nowy poziom komfortu, osiągów, wydajności i zaawansowanej łączności dla najtrudniejszych zadań i największych ambicji.

MAKSYMALNA MOC SILNIKA HP (KW) 340 (250) STANDARDOWA PRZEKŁADNIA Przekładnia bezstopniowa S-Control CVT