Oferta - Systemy rolnictwa precyzyjnego AFS®

AFS Academy

Zainwestowałeś w technologię AFS i chcesz się przygotować, zanim wyruszysz w pole? Za pośrednictwem AFS Academy Case IH chce dać Ci pewność, że otrzymasz przeszkolenie niezbędne do tego, aby uzyskać jak największe osiągi swojego sprzętu AFS i zoptymalizować swoją rentowność.

Rozwiązania ISOBUS

ozwiązania ISOBUS Case IH pasują do każdego rodzaju prowadzonej działalności i zapewniają elastyczność, której potrzebujesz, aby zautomatyzować Twoje działania.

Rozwiązania w zakresie gromadzenia danych

Zwiększ swój potencjał zbiorów plonów dzięki naszym zaawansowanym technologiom, które pozwalają Ci na maksymalne wykorzystanie dnia pracy.

Systemy prowadzenia

Zastosuj systemy automatycznego prowadzenia i sterowania Case IH oraz wysokowydajne odbiorniki, a także ogranicz pomijanie i nachodzenie na siebie przejazdów, oszczędzaj paliwo i koszty pracy oraz upraszczaj działanie.

Wyświetlacze

Poznaj szeroką gamę naszych kolorowych monitorów z dotykowym ekranem, które pozwalają zoptymalizować Twoją przestrzeń roboczą zgodnie z potrzebami.

Poziomy precyzji

Dostosuj swoją technologię rolnictwa precyzyjnego dokładnie do swoich potrzeb i celów.

AFS Connect™

AFS Connect™ umożliwia zdalne monitorowanie i zarządzanie gospodarstwem, flotą maszyn i danymi, dzięki czemu umożliwia użytkownikowi optymalizację wydajności i efektów pracy oraz zwiększenie elastyczności. Skuteczne wyświetlanie maszyn odbywa się natychmiast lub z niewielkim opóźnieniem. Mając wszystkie informacje pod ręką, możesz z powodzeniem zarządzać swoim gospodarstwem z każdego miejsca i w dowolnym momencie!